20 paź 2015

19. Targi Książki w Krakowie

Wielkimi krokami zbliża się święto książki w Krakowie - już w czwartek otwarcie kolejnych Międzynarodowych Targów Książki. 
Oczywiście, jak co roku, będę czekała na odwiedziny tych, którzy zechcą porozmawiać o moich powieściach.
Tym razem zapraszam w piątek od godziny 12.00 do 13.00 na stoisko wydawnictwa Nasza Księgarnia, stoisko D 36, hala "Wisła". 
Dla tych, którzy będą na Targach po raz pierwszy mała ściągawka:

  • Podstawowe informacje o Targach znajdziecie TUTAJ .
  • Rozkład EXPO busa TUTAJ
  • Utrudnienia w ruchu w Krakowie w sobotę TUTAJ 
  • Plan hali TUTAJ
  • Program towarzyszący TUTAJ
  • z doświadczeń lat poprzednich mogę także powiedzieć, iż: dobrze jest zabrać ze sobą małżonka do noszenia ciężkich toreb (a kto małżonka nie posiada, najczęściej zabiera plecaki lub torby na kółkach:); wygodne buty są wskazane; dla oszczędnych - lepiej kartę zostawić w domu i zabrać konkretną sumę do wydania :); kto nie lubi potrącania i duszenia się w dzikim tłumie rozgorączkowanych fanów książek, powinien odpuścić sobie sobotę - najgorętszy dzień targowy; dzieci najlepiej zabierać w nosidełkach na plecy a większe ubierać jaskrawo i kurczowo trzymać przy sobie, bo zagubienie w tłumie to moment; wydrukowanie planu hali jest podstawą przetrwania :); rozdzielając się z przyjaciółmi, najlepiej umówić się w konkretnym miejscu o konkretnej godzinie, bo usłyszenie sygnału telefonu komórkowego w halach jest właściwie niemożliwe.
A na deser TUTAJ znajdziecie moją krótką relację z zeszłorocznych Targów. Krakowska impreza jest tak magiczna, że już się cieszę na kolejne spotkania w czarownym chaosie świata "ludzi książek". Nawet jeśli znów stracę tam głowę :)

3 komentarze:

ejotek pisze...

Pani Aniu,
zapraszam :)

http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/10/anna-j-szepielak-myn-nad-czarnym.html
http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/10/anna-j-szepielak-wspomnienia-w-kolorze.html
http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/10/anna-j-szepielak-znow-nadejdzie-swit.html

Anna J.Szepielak pisze...

Pani Ewelino,
przeczytałam Pani recenzje i jestem zachwycona:) Linki umieszczam na google plus, a po Targach będą na blogu. Sprawiła mi Pani ogromną przyjemność swoją dociekliwością. Bardzo dziękuję.:)

ejotek pisze...

Dziękuję :)
Choć to ja jestem zachwycona książkami, jak to Pani wszystko ułożyła w historii trzech rodzin, że to się tak zgrało i tyle tajemnic ukryło :) Fantastyczna lektura! Uwielbiam takie. Także to ja dziękuję, za trzy tomy doskonałej lektury. Widać mój plan, że czytam wszystkie trzy zaraz po sobie był dokonały, bo pamiętałam szczegóły.
Szkoda tylko, że nie mogłam - jak co roku - spotkać się z Panią na targach..., bo począwszy od pamiętnego Dworku z cieniem mam w każdej chyba książce. Ale autograf zdobędę może za rok a sytuacja nie pozwoliła.
Na targach byłam krótko i to po południu w sobotę, relacja na blogu jeśli ma Pani ochotę.
pozdrawiam serdecznie