5 cze 2016

Kiedy "Francuskie zlecenie" ?

Jest już oficjalna data nowej odsłony mojej debiutanckiej powieści - "Francuskie zlecenie" ukaże się 20 lipca.
Myślę, że data jest idealna. Lekka powieść na lato o nieco szalonej Ewie biegającej z aparatem po Prowansji i rozwiązującej rodzinne zagadki francuskich przyjaciół - czyż to nie jest odpowiednia lektura na letnie leniuchowanie? :)

Premiera - 20 lipca


DOPISEK:
Dostaję od Was, drogie Czytelniczki, liczne pytania o zakres zmian w nowym wydaniu książki. Zapraszam do przeczytania tego postu: JAK REMONTOWAŁAM PROWANSJĘ. Tam znajdziecie odpowiedzi. :)

Z góry przepraszam za opóźnienia w odpowiedziach - właśnie jestem na finiszu drugiej części "Francuskiego zlecenia". Czasem przez kilka dni bujam w obłokach i nawet nie wiem, kiedy jem i śpię. 
Przykład? Od poprzedniego piątku siedziałam w piwnicy z Kaliną i Aleksandrem i słuchałam ich dialogu. Wczoraj wreszcie wyszli z tej koszmarnej piwnicy. I okazało się, że u mnie świeci słońce. :)
Kim jest Kalina? O tym dowiedziecie się po wakacjach.

3 komentarze:

Grażyna Kowalik pisze...

"Zamówienie z Francji" czytałam.Czy dobrze rozumiem ,że to będzie ta sama powieść lecz poprawiona i zmieniona? Czego będą dotyczyć zmiany?Tytuł także inny i okładka...jestem laikiem w tej materii więc proszę mnie trochę oświecić. Wszystkie książki Pani czytałam z wielką przyjemnością więc tym bardziej interesuje mnie....ta sprawa.
Pozdrawiam -czytelniczka z Dukli

Agnieszka M pisze...

Czekam, czekam z niecierpliwością!

Agnieszka,

Książka Non Stop

Anna J.Szepielak pisze...

Pani Grażyno, właśnie dołączyłam dopisek do postu jako odpowiedź :)
Pani Agnieszko, dziękuję :)