8 lis 2021

Dziękuję :)

 W sieci pojawia się coraz więcej Waszych opinii dotyczących ostatniego tomu cyklu #dziedzictworodu.

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze. Cieszę się, że lektura moich powieści sprawia Wam przyjemność i zachęca do historycznych i genealogicznych poszukiwań.

W listopadzie ukazał się także audiobook "Jesteś opowieścią", a wszystkie legalne źródła sprzedaży oferują także moje powieści w formie e-booków. Przypomnę tylko, moi drodzy Czytelnicy, że legalne źródła to oczywiście księgarnie internetowe i Legimi. A także wszystkie biblioteki.

Dziękuję, że wspieracie #legalnakultura

A ponieważ nadeszła godzina deserowa, czas na odrobinę przyjemności. Najnowsza opinia z portalu LC dotycząca trzeciego tomu sagi  -"Jesteś opowieścią":

"Książki Pani Szepielak to zawsze miód na moje serce. Ogromna dawka wiary w człowieka, w rodzinę, w dobro, serwowana przez autorkę, jest wybitnie budująca i pozwala na chwilę odpocząć od obecnej trudnej rzeczywistości.

W odróżnieniu jednak od innej tego typu literatury kobiecej widać duży szacunek do czytelniczek. 

To nie jest proza naiwna i niewymagająca, nieprawdopodobna i przerysowana. W każdym tomie sagi, a tym szczególnie, w warstwie historycznej, doceniam, jako absolwentka studiów historycznych - znakomite przygotowanie źródłowe i merytoryczne autorki. 

Pani Szepielak sięgnęła tym razem do przeszłości bardzo zamierzchłej odwołując się do czasów największych podbojów Mongołów na kontynencie europejskim w XIII wieku, a także dziejów litewskich w wieku XVI na przykładzie rodów Gasztołdów i Radziwiłłów.

Precyzyjnie, a z rozmachem skonstruowana historia, płynnie przechodząca z epoki w epokę (...) "

Za tę opinię serdecznie dziękuję Pani Joli.

Brak komentarzy: