23 lis 2015

Dłuuugie z Czytelnikami rozmowy...

   W czwartek miałam olbrzymią przyjemność spotkać się z Czytelnikami w Żabnie. Spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę oraz bibliotekę szkolną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, a poprowadzone przez panią Agnieszkę Kurzydym.
fot.wł.

Wieczór był pełen wrażeń, ponieważ wśród przybyłych pojawiło się sporo znajomych osób: dawni współpracownicy z ZSP, wychowankowie (którzy sprawili mi wielką niespodziankę swoim przybyciem i pięknym bukietem kwiatów), a także mieszkańcy Żabna i okolic. 
Atmosfera była niezwykła - w nieco kawiarnianym stylu: domowe ciasta, kawa i herbata, świece, ciekawe pytania oraz... przerywniki, czyli piosenki o kobietach brawurowo zaśpiewane przez panią Beatę (na przykład "Być kobietą").

fot.wł.Wśród atrakcji wieczoru było też losowanie książek sponsorowanych przez szkolną bibliotekę, pytania od publiczności, zebrani mieli także możliwość zakupu moich powieści oraz otrzymania specjalnej dedykacji w książce.
Rozmawiało się tak miło, że czas przestał mieć znaczenie i dopiero pod koniec okazało się, iż impreza trwała ponad dwie godziny. 
   Zachowam bardzo miłe wspomnienia z tego niezwykłego, pełnego czaru wieczoru.

źródło fot.:http://www.biblioteka.zabno.pl
Link do oficjalnych zdjęć ze spotkania znajdziecie TUTAJ 

2 komentarze:

Magdalena Paź pisze...

Witam Pani Anno.
Właśnie skończyłam czytać "Znów nadejdzie świt" i chciałabym jeszcze. Czy można mieć na to jakąś nadzieję?

Anna J.Szepielak pisze...

Pani Magdaleno, niestety, to już ostatni tom tej sagi rodzinnej. Bohaterki tego cyklu zaglądają jednak od czasu do czasu na mój drugi blog: "Zaściankowe slow life, czyli o tym i owym":) W miarę możliwości pozwalam im tam troszeczkę poplotkować.
Niedługo ukażą się jednak kolejne książki i mam nadzieję, że też się Pani spodobają - w najbliższym czasie zupełnie nowa odsłona mojej debiutanckiej powieści, pod zmienionym tytułem i z odświeżoną fabułą. A następnie druga część tej historii.