17 sty 2024

Nowy rok przysiadł na kominku...

   Sypnęło śniegiem, pomalowało mrozem na szybach... Czyż to nie świetna pora na herbatę, koc i książkę? Może na pierwszy tom opowieści o królu Zygmuncie? :)

   Czas podsumowań minionych miesięcy nieuchronnie nadszedł  także i na blog, w zaśnieżonych butach. 

Po aktualności jak zwykle zapraszam na IG. A dziś  kilka słów, dla stałych bywalców oraz wszystkich gości, którzy w śnieżycy zabłądzili aż tutaj.

żródło:IG

Chcę podziękować wspaniałym Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy tak licznie wspierali premierę powieści "Miłość i tron. Zygmunt Jagiełłowic" na bookstagramie. 

Kto nie widział tych rewelacyjnych materiałów, postów, rolek i relacji stworzonych przez Czytelniczki i Recenzentki, może obejrzeć choć część na moim IG w zakładce Sercewkoronie. 

Za wspaniałe recenzje i bardzo ciepłe przyjęcie powieści wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Cieszę się także, że czytacie i promujecie czytanie z legalnych źródeł, bo tylko dzięki temu autorzy mogą wciąż tworzyć nowe powieści. 

źródło:IG
Na moim IG znajdziecie także linki do wywiadów i rozmów o powieści, np. u Igi Karst oraz na Histmagu: wywiad: Zapasowy książę - które towarzyszyły tej cudownej wiosennej premierze.

Natomiast wśród ostatnich postów umieściłam małą relację z jesiennego spotkania autorskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie.
żródło fot.: ZSP Żabno

źródło fot. ZSP Żabno


Jak widać na zdjęciach, udostępnionych dzięki uprzejmości Szkoły, w tamtejszej bibliotece można znaleźć wszystkie moje powieści, co napawa mnie dumą.

Moje książki można oczywiście wypożyczać w większości polskich bibliotek publicznych i szkolnych, za co dziękuję wspaniałym Bibliotekarzom.

Kto jednak nie ma jeszcze egzemplarzy Sagi Małopolskiej lub sagi Dziedzictwo rodu, a chciałby je kupić, powinien się pośpieszyć. Wydawnictwo Filia nie przewiduje już dodruków, dlatego książki powoli znikają z księgarń.

Na koniec zaś dwie miłe wiadomości: niedługo na rynku księgarskim ukaże się audiobook "Miłości i tronu", natomiast 2 kwietnia 2024 roku premierowo zagości na księgarskich półkach drugi tom powieści historycznej pt. "Piąty król. Zygmunt I zwany Starym".

Niedługo pochwalę się okładką :)

Jesteście ciekawi?

Na razie możecie zakupić "Miłość i tron" w formacie zwykłym lub Wielkich Liter. Na premierę drugiego, ostatniego tomu tej opowieści musimy jeszcze troszkę poczekać. Jak mawiają niektórzy: byle do wiosny...

fot. A.Sz.

Brak komentarzy: